Zgłoś uwagi
Twoje opinie lub sugestie
W dniu 24 czerwca 2011 r. w Sali konferencyjnej Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbyła się I edycja Testu z historii Włocławka. Przedsięwzięcie wpisywało się w obchody 6000 - lecia konsekracji Katedry. Pytania testowe dotyczyły właśnie Bazyliki Katedralnej we Włocławku – postaci z nią związanych, zabytków i roli, jaką odegrała w historii miasta. Pomysłodawcą konkursu był radny Młodzieżowej Rady Miasta Dominik Cieślikiewicz a cennej inicjatywie patronowali J. E. Biskup Wiesław Alojzy Mering oraz poseł na Sejm RP Łukasz Zbonikowski. Współorganizatorem testu było włocławskie stowarzyszenie „Nasze Miasto”. Autorami pytań testowych byli

W dniu 24 czerwca 2011 r. w Sali konferencyjnej Wyższego Seminarium Duchownego we Włocławku odbyła się I edycja Testu z historii Włocławka. Przedsięwzięcie wpisywało się w obchody 6000 - lecia konsekracji Katedry. Pytania testowe dotyczyły właśnie Bazyliki Katedralnej we Włocławku – postaci z nią związanych, zabytków i roli, jaką odegrała w historii miasta.

Pomysłodawcą konkursu był radny Młodzieżowej Rady Miasta Dominik Cieślikiewicz a cennej inicjatywie patronowali J. E. Biskup Wiesław Alojzy Mering oraz poseł na Sejm RP Łukasz Zbonikowski. Współorganizatorem testu było włocławskie stowarzyszenie „Nasze Miasto”.

Autorami pytań testowych byli

Czytaj więcej

Oceń posła
Ocena
3.1
Pozycja w rankingu:
160
Liczba głosów: 68
Pliki cookies w naszym serwisie
Informacji zarejestrowanych w plikach "cookies" używamy m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Możesz zmienić ustawienia dotyczące "cookies" w swojej przeglądarce internetowej. Jeżeli pozostawisz te ustawienia bez zmian pliki cookies zostaną zapisane w pamięci urządzenia. Zmiana ustawień plików "cookies" może ograniczyć funkcjonalność serwisu.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu.